Kontakt information

<

Kontakt information

København Ø

Innofactor A/S
Parken, Øster Allé 48
2100 København Ø
Tlf. +45 70 26 36 70 (Hverdage 08.00 - 16.00)
dkinfo@innofactor.com

Aarhus

Innofactor A/S
Åbogade 15
8200 Aarhus N
Tlf. +45 70 26 36 70 (Hverdage 08.00 - 16.00)
dkinfo@innofactor.com

Espoo

Innofactor Plc
Keilaranta 9
FI-02150 Espoo
Finland
Tlf. +358 10 272 9000

Stockholm

Innofactor AB
Drottninggatan 68
111 21 Stockholm
Sverige
Tlf. +46 8 20 97 30

Lysaker

Lumagate AS
Strandveien 8
1366 Lysaker
Norge
Tlf. +47 22 44 33 23

Per Bendix
Managing Director, Innofactor Denmark

per.bendix@innofactor.com
+45 31 47 14 56

Per Bendix
Managing Director, Innofactor Denmark
Benjamin Feldvoss
Director, Delivery

benjamin.feldvoss@innofactor.com
+ 45 30 99 17 81

Benjamin Feldvoss
Director, Delivery
Benny Lohse
Director, Sales

benny.lohse@innofactor.com
+45 51 51 35 41

Benny Lohse
Director, Sales
Philip Meyendorff
Director, Marketing Business Development

philip.meyendorff@innofactor.com
+ 45 53 82 83 83

Philip Meyendorff
Director, Marketing Business Development
Annette Lauth Schmidt
HR Manager

annette.lauth@innofactor.com
+ 45 40 93 39 96

Annette Lauth Schmidt
HR Manager

Support

Har du en service og supportaftale med os, kan du ringe til vores supportteam på:

+45 70 26 36 70

Vores kunder vælger ofte at indgå en supportaftale i forlængelse af en opgave eller et projekt, men vi supporterer ligeledes løsninger, som Innofactor ikke har været med til at udvikle.

Fakturering

EAN: 5790002329920
E-mail: innofactor.as@bscs.basware.com

Spørgsmål vedrørende faktura:
Jannie Søgaard Stengade
‪+45 28 90 91 06
jannie.stengade@innofactor.com